Kontakt

Kontaktne osebe

Storitve  
Splošne informacije info@skb-leasing.si

Služba za podporo poslovanja

(izterjava, zaključki pogodb)

spremljava@skb-leasing.si
Reševanje škodnih primerov skode@skb-leasing.si

Plačila in pregled odprtih terjatev

racunovodstvo@skb-leasing.si
Sklepanje zavarovanj  
Marjeta Berlan marjeta.berlan@skb-leasing.si

Poslovne enote in pisarne

PE Ljubljana  
Andrej Belovič
Vodja poslovne enote
andrej.belovic@skb-leasing.si
Sklepanje pogodb Osebna vozila
Dolores Kutič dolores.kutic@skb-leasing.si
Mojca Murn mojca.murn@skb-leasing.si
Tjaša Cetinski tjasa.cetinski@skb-leasing.si
Tina Crnjak tina.crnjak@skb-leasing.si
Klemen Kalšek klemen.kalsek@skb-leasing.si
Sklepanje pogodb Tovorna vozila in oprema
Frenk Jeromel frenk.jeromel@skb-leasing.si
Nada Bešter nada.bester@skb-leasing.si
Miranda Komac Kopač miranda.komac-kopac@skb-leasing.si
Sabina Masel Štembal sabina.stembal@skb-leasing.si
Pisarna Koper  
Sklepanje pogodb  
Nataša Cepak natasa.cepak@skb-leasing.si
Anita Šemole anita.semole@skb-leasing.si
Karmen Žlogar karmen.zlogar@skb-leasing.si
PE Celje  

Katarina Kantušer - Beković
Vodja poslovne enote

katarina.kantuser-bekovic@skb-leasing.si
Sklepanje pogodb  
Meta Jeromel meta.jeromel@skb-leasing.si
Matija Kozmus matija.kozmus@skb-leasing.si
Tina Vrebac tina.vrebac@skb-leasing.si
Pisarna Maribor  
Sklepanje pogodb  
Petra Puhar petra.puhar@skb-leasing.si
Tina Pistor tina.pistor@skb-leasing.si
Miha Trojner miha.trojner@skb-leasing.si
PE Novo mesto  
Gregor Osojnik
Vodja poslovne enote
gregor.osojnik@skb-leasing.si
Sklepanje pogodb  
Tjaša Brsan tjasa.brsan@skb-leasing.si
Vesna Knap vesna.knap@skb-leasing.si

 

Sedež podjetja

SKB Leasing d.o.o.
Ajdovščina 4, 1000 Ljubljana
Telefon: +386 1 300 5000
Fax: +386 1 433 6181
e-pošta: info@skb-leasing.si


Poslovne enote in pisarne

SKB Leasing d.o.o. PE Ljubljana
Ajdovščina 4, 1000 Ljubljana
Telefon: +386 1 300 5000
Fax: +386 1 430 5479
e-pošta: info@skb-leasing.si

     SKB Leasing d.o.o. Pisarna Koper
     Ferrarska 6
     6000 Koper
     Telefon: +386 1 300 5080
     Fax: +386 1 430 5476

SKB Leasing d.o.o. PE Celje
Vrunčeva ulica 2a
3000 Celje
Telefon: +386 1 300 5061
Fax: +386 1 430 5477

     SKB Leasing d.o.o. Pisarna Maribor
     Ul. Heroja Bračiča 1
     2001 Maribor
     Telefon: +386 1 300 5075
     Fax: +386 1 430 5477

SKB Leasing d.o.o. PE Novo mesto
Novi trg 3
8000 Novo mesto
Telefon: +386 1 300 5071
Fax: +386 1 430 5478

Produktni vodja

 Marko Repanšek (tovorni program) marko.repansek@skb-leasing.si
 Aleš Gumilar (oprema) ales.gumilar@skb-leasing.si
 Marko Mubi (osebna vozila) marko.mubi@skb-leasing.si
 Borut Križan (zavarovanja) borut.krizan@skb-leasing.si